PRECIZIKA-MET SC, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
PRECIZIKA-MET SC, UAB

PRECIZIKA-MET SC, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Energjisë alternative

Žirmūnų g. 139
LT-09120, Vilnius, Lituani
+370 52363 664
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 301740992
Kodi vat: 100004119315
Ss code siguruesi: 1003817

- PRECIZIKA-MET SC, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Energjisë alternative
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.premet.lt

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


ELSTAVA, UAB
DUJOTEKANA, UAB
FILTER, UAB
MANFULA, UAB
SAREME, UAB
ELEKTROS DARBAI, UAB
VANDENS GRĘŽINIAI, UAB
VARICOM, UAB
KLASMANN-DEILMANN ŠILUTĖ, UAB
SAULĖS ŠILUMA, UAB
R. Kojelio individuali veikla
EV SPRENDIMAI, UAB
SPRENDIMAS, VŠĮ
BITENAS, UAB
EMPOWER-FIDELITAS, UAB
Sveo grupė, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi PRECIZIKA-MET SC, UAB Karte biznesi